icon

Snapseed

2.19.1.303051424 için
Android

4.7

20

Telefonunuzdaki ya da tabletinizdeki fotoğraflarınızı düzenleyin

4.6M

Bu uygulamayı oyla

Snapseed, sadece bir kaç parmak hareketiyle Android cihazının ekranından en sevdiğiniz resimler üzerinde sayısız, farklı ve ilgi çekici efektler uygulamanıza izin veren bir resim düzenleme editörüdür.

Programı kullanmak o kadar basit ki tek yapmanız gereken soldaki araç çubuğundan uygulamak istediğiniz efekt çeşidini seçmek. Daha sonra, efekt için editör sekmesine geldiğinizde, resimden memnun olana kadar düzenleme yapabilirsiniz. En iyisi ise gerçek zamanda farklı efektlerin resminizi nasıl değiştirdiğini görebiliyor olmanız.

Siyah ve Beyaz, Sepya, farklı görsel ekstralar, Parlaklık, Doygunluk, farklı çerçeveler, keskinlik, solgun efektler-- bu özel dokunuşu vermek için resminizi düzenlerken uygulayabileceğiniz sayısız olasılıktan sadece birkaçı.

Fotoğraf düzenlemeyi bitirdiğinizde Facebook, Flickr ya da e-posta yoluyla hızlıca paylaşabilirsiniz. Ekrandaki ikona tıklayın ve otomatik olarak resminiz gönderilsin.

Snapseed, kullanımı kolay özellikler sunan muhteşem bir düzenleme aracıdır. Photoshop ve diğer benzer programlar size karışık görünüyorsa, bir deneyin--muhtemelen seveceksiniz.
X